Cb radio President Walker - Pat-Com.eu

Cb radio President Walker

Cb radia Rzeszów » President

produkt dostępny


CB Radio Walker ASC . Radiotelefon samochodowy na pasmo CB dla zawodowych kierowców lub osób, których praca wymaga szybkiego, codziennego przemieszczania się samochodem przez wiele godzin. Radiotelefon w niewielkiej gabarytowo obudowie zawiera prawie wszystko, co może zapewnić komfort łączności:


Multistandard – zaprogramowane dla EUROPY plany częstotliwości, co pozwala szybko wybrać obowiązujący w danym kraju standard - to, czy radyjko będzie pracowało w "piątkach" albo w "zerach", 


filtr NB/ANL - poprawiający jakość odsłuchu przy zakłóceniach radiowych i od instalacji elektrycznej, regulację czułości odbiornika RF-Gain, automatyczną bramkę szumów ASC, która swój próg odcinania dopasowuje do poziomu szumu i zakłóceń i wyręcza nas z manipulowania pokrętłem blokady szumów gdy zmieni się poziom zakłóceń na kanale. 


Radio poza AM posiada modulację FM,która spisuje się znacznie lepiej, szczególnie gdy rozmawiające stacje są blisko siebie (25-100 m). Wyjście PA na zewnętrzny wodoodporny głośnik ("papugę") pozwala przekazać innym użytkownikom ruchu co o nich myślimy ;). 


ZASTOSOWANIE: Radiotelefon stosowany przez wymagających kierowców do wymiany informacji z innymi użytkownikami samochodów o warunkach w ruchu drogowym oraz do łączności z bazą transportową, domem, itp.Parametry:
Kolor: Czarny 
Załączone wyposażenie: brak danych 
Gwarancja: 24 miesiące 
Fizyczne:
Wysokość [mm]: 55 
Szerokość [mm]: 163 
Głębokość [mm]: 207 
Techniczne:
Wyświetlacz LCD: brak danych 
Ilość kanałów: 40 
Rodzaj modulacji: AM FM 
Mikrofon: Standardowy 
Minimalna częstotliwość pracy [MHz]: 26.96 
Maksymalna częstotliwość pracy [MHz]: 27.41 
Moc wyjściowa [W]: 4 
Czułość: brak danych 
Napięcie zasilania [V]: 13.2 
Zastosowane technologie: ASC
Inne: Impedancja anteny 50 ohm Selektywność 60 dB 
Funkcje:
Szybki kanał: Kanał 9 Kanał 19 
Regulacja szumów: Tak 
Regulacja czułości: Tak 
Funkcja megafonu: tak 
Inne: brak danych 
Złącza:
Wyjście na PA: Tak 
Wyjście na głośnik: Tak