Anteny cb - Pat-Com.eu

Anteny cb

Firma Tellres istnieje na rynku od 1997 r.

Na początku działalności prowadziliśmy głównie transport i sprzedaż hurtową. Przez wiele lat posiadaliśmy stoisko
w C.H. Galeria Graffica. Zaopatrujemy sklepy na obszarze całego Podkarpacia, sprzedażą hurtową i detaliczną zajmujemy się w naszej hurtowni przy ul. Przemysłowej 12. W naszej ofercie znajdą Państwo telefony bezprzewodowe, przewodowe i sieciowe takich producentów jak: Panasonic czy Siemens. Nie brakuje też producentów takich jak: Mescomp, Amacom, Veris.

Oferujemy Państwu także artykuły RTV i AGD firmy Hyundai: radia przenośne, boomboxy, kuchnie mikrofalowe, czajniki, etc. Posiadamy profesjonalne medyczne urządzenia pomiarowe w zakresie diagnostyki zdrowotnej.

W branży CB Radio jesteśmy dystrybutorem takich marek jak President, Midland, Sunker, Lafayette, M-tech Legend czy TTI. Równocześnie zapewniamy montaż oraz strojenie zestawów CB. Anteny CB, które sprzedajemy to President, Sirio, Lemm.

www.tellres.pl

tel: 17 864 22 66

e-mail: biuro@tellres.pl

 • Zobacz wszystkie | Strony: Anteny cb
 • Antena CB magnetyczna BLOW - 720M

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  DANE TECHNICZNE:

  - Zakres częstotliwości: 26,8-27,6 MHz
  - Współczynnik fali stojącej (SWR -> pol. WFS): <1.2:1
  - Wzmocnienie: > 5 dB
  - Moc maksymalna: ciągła 30 W, chwilowa 200W
  - Impedancja: 50 Ohm
  - Wysokość z magnesem: 70cm
  - Regulacja pochylenia: 90 stopni
  - Złącze: typ męski UHF (PL-259), kabel 3,9m
  - Polaryzacja: pionowa
  - Materiał: miedź, stal nierdzewna

 • Antena CB magnetyczna BLOW - 760M

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Antena samochodowa o wysokich parametrach, BLOW CB760M. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, ciekawy design, rewelacyjne osiągi to zalety tego produktu, który jest chętnie wybierany przez kierowców. Silny magnes w podstawie zapewni stabilność pracy i bezpieczeństwo podczas jazdy.

 • Antena CB magnetyczna BLOW - 830M

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Magnetyczna antena samochodowa o wysokich parametrach, BLOW 830M. Kompaktowy kształt, ciekawy design, rewelacyjne osiągi to zalety tego produktu, który jest chętnie wybierany przez kierowców. Silny magnes w podstawie zapewnia stabilność pracy i bezpieczeństwo podczas jazdy.

 • Antena magnetyczna Florida Pat-Com Helikalna

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Antena magnetyczna Pat-Com Florida jest zrobiona na wzór znanej cenionej anteny cb,nie odbiega jej wykonaniem

 • Antena magnetyczna Hustler IC 100 oryginalna

  Anteny cb

  Antena magnetyczna Hustler IC100 to jedna z popularniejszych anten cb ,bardzo dobra jakość wykonania za przystępną cenę

 • Antena magnetyczna Lemm 1063

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  REWELACYJNA ANTENA AT-106 TERAZ NA SILNEJ PODSTAWIE MAGNETYCZNEJ!

  Antena CB z doskonałym stosunkiem wysokości (85cm) do osiągów (5-15km)

 • Antena magnetyczna President Dakota V-2

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Dakota V-2 jedna z długich anten Presidenta, charakteryzujących się niezwykle dobrymi parametrami i wysoką estetyką. Możliwość regulacji kąta nachylenia i charakterystyczna, pomarańczowa cewka za szkłem odróżniają model od ML145.
 • Antena magnetyczna President Florida

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Rewelacyjne wykonanie, świetne materiały oraz estetyczny wygląd. Fenomen w klasie krótkich anten. Realny zasięg tej anteny to 5-7 km,a taki wynik jest wystarczający by nie gromadzić punktów karnych.

 • Antena magnetyczna President Georgia

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  President GEORGIA to jedna z najbardziej popularnych i najmniejszych anten marki President. Przy długości zaledwie 31,5 cm Georgia jest wygodna w korzystaniu i przechowywaniu, jednocześnie zapewniając bardzo dobre osiągi.

 • Antena magnetyczna President Ohio

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Doskonała antena magnetyczna charakteryzująca się bardzo dobrymi parametrami technicznymi - duży zasięg, nikła ilość zakłóceń zbieranych przez antenę, mocna podstawa magnetyczna oraz materiały wysokiej jakości użyte do wykonania tej anteny

 • Antena magnetyczna Sirio AS 100 mag, org

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Antena samochodowa na magnesie, długość około 100 cm.
  Zapewnia łączność z innymi użytkownikami cb radio w samochodzie na dystansie 5-18km. Przeznaczona do pojazdów gdzie nie ma możliwości zamontowania anteny na stałe lub wtedy gdy okazjonalnie korzystamy z radia CB w samochodzie. Z uwagi na wysokość przydatna w samochodach dostawczych i osobowych.

   

 • Antena magnetyczna Sirio ML 145 mag

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Antena na podstawie magnetycznej zapewniająca przyzwoitą łączność. Przeznaczona do pojazdów gdzie nie ma możliwości zamontowania anteny na stałe lub wtedy gdy okazjonalnie korzystamy z radia CB w samochodzie. Z uwagi na wysokość przydatna w samochodach dostawczych i osobowych.

 • Antena montażowa Sirio AS 100

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Dobra jakościowo antena o długości 100cm przeznaczona do montażu w dach lub uchwyt za pomocą gniazda PL. Z powodzeniem stosowana także na podstawie magnesowej.

  Antenę tą polecamy osobom które oczekują zasięgu w granicach 5-8 km w terenie otwartym. W przypadku samochodów osobowych o większych gabarytach (typu SUV, lub dostawczych) zamontowana na dachu może w pewnych sytuacjach zapewnić zasięg powyżej 10 km.

 • Antena sam.CB BLOW - 740M

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Magnetyczna antena samochodowa o wysokich parametrach, BLOW 740M. Solidne wykonanie, wytrzymałość, ciekawy design, rewelacyjne osiągi to zalety tego produktu, który jest chętnie wybierany przez kierowców. Silny magnes w podstawie zapewnia stabilność pracy i bezpieczeństwo podczas jazdy. Antena umożliwia regulację kąta nachylenia.

 • Antena sam.CB BLOW - 750M

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Magnetyczna antena samochodowa o wysokich parametrach, BLOW 750M. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, ciekawy design, rewelacyjne osiągi to zalety tego produktu, który jest chętnie wybierany przez kierowców. Silny magnes w podstawie zapewnia stabilność pracy i bezpieczeństwo podczas jazdy. Antena umożliwia regulację kąta nachylenia.

 • Antena.CB magetyczna BLOW - 850M

  Anteny cb » Anteny magnetyczne


  DANE TECHNICZNE:

  Zakres częstotliwości: 26,8-27,6 MHz
  Współczynnik fali stojącej (SWR -> pol. WFS): <1.2:1
  Wzmocnienie: > 5 dBi
  Moc maksymalna: ciągła 10 W, chwilowa 30W
  Impedancja: 50 Ohm
  Wysokość z magnesem: 45cm
  Złącze: typ męski UHF (PL-259), kabel 3,9m
  Polaryzacja: pionowa
  Materiał: miedź, stal nierdzewna

 • Antena.CB magnetyczna BLOW - 820M

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Magnetyczna antena samochodowa o wysokich parametrach BLOW CB820M. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, ciekawy design, rewelacyjne osiągi to zalety tego produktu, który jest chętnie wybierany przez kierowców. Silny magnes w podstawie zapewni stabilność pracy i bezpieczeństwo podczas jazdy.

 • Wilson Little Will orginalna

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Antena magnetyczna Wilson Will to jedna z lepszych anten cb ,bardzo dobra jakość wykonania za przystępną cenę.Bardzo mocny magnes zapewnia,że antena cb jest stabilnie zamocowana nawet przy dużych prędkościach. Made in USA

 • Antena Lemm AT 3001 TurboStar

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Antena montażowa o długości 200 cm

 • Antena magnetyczna President Missouri

  Anteny cb » Anteny magnetyczne

  Antena magnesowa do cb radia. Markowy produkt uznanego producenta sprzętu cd, firmy President. Mała wysokość (72 cm) sprawia, że korzystanie z tej anteny jest bardzo wygodne. Antena ma dobre parametry, a w opinii użytkowników sprawuje się często nie gorzej niż anteny od niej o wiele dłuższe. Podstawa magnetyczna pozwala na szybki montaż na aucie. Bardzo ładny wygląd anteny spodoba się każdemu.


 • Antena montażowa Lemm 2001 Turbo

  Anteny cb

  Antena montażowa o długości 200 cm. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.
 • Antena montażowa Lemm AT 1000 Eagle

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Antena montażowa o długości 165 cm. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.

 • Antena montażowa Lemm At-1200 orginalna

  Anteny cb

  Antena samochodowa, wysokość 133 cm.Przeznaczona do samochodów ciężarowych, dostawczych,osobowych, gdzie antena ma zapewniać przyzwoity zasięg, a jednocześnie nie będzie trzeba jej zbyt często składać

 • Antena montażowa Lemm At-1500

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Antena montażowa o długości 167 cm. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.

 • Antena montażowa Lemm At-71 Magnum włoska orginał

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Antena AT-71 LEMM jest bardzo popularną anteną na naszym rynku. Jest to antena bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne , dzięki czemu można ją stosować zarówno na samochodach osobowych jak i ciężarowych. Długość anteny ( 1,65 m ) oraz bardzo dobry zysk , pozwalają na uzyskanie zadowalających łączności w każdych warunkach propagacyjnych. Antena jest osadzona na głowicy typu "DV" i łatwo można ją pochylać za pomocą motylka.

 • Antena montażowa Lemm At-900 orginalna

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Antena samochodowa, wysokość 90 cm.Przeznaczona do samochodów dostawczych oraz osobowych gdzie antena ma zapewniać maksymalny zasięg.Mocowanie na motylek daje możliwość szybkiego położenia anteny przy wjeździe do garażu lub na parking w budynku

 • Antena montażowa Lemm-At-72 Magnum Orginalna

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Antena AT-72 LEMM jest bardzo popularną anteną na naszym rynku. Jest to antena bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne , dzięki czemu można ją stosować zarówno na samochodach osobowych jak i ciężarowych. Długość anteny ( 1,65 m ) oraz bardzo dobry zysk , pozwalają na uzyskanie zadowalających łączności w każdych warunkach propagacyjnych. Antena jest osadzona na specjalnej głowicy dzięki czemu pochylenie anteny pod kątem lub jej demontaż jest bardzo prosty.

 • Antena montażowa President Alabama

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Przeznaczona do samochodów dostawczych oraz osobowych gdzie antena ma zapewniać dobry zasięg a jednocześnie nie będzie trzeba jej zbyt często składać. Antena montowana jest po przez wkręcenie w gniazdo podstawy.
  W zestawie: Antena z cewką, głowica (podstawa), kabel antenowy z wtyczką.

 • Antena montażowa President Alaska

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Antena montażowa o długości 145 cm. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58 i wtyk do radia PL 259/6.

 • Antena montażowa President Kentucky

  Anteny cb » Anteny montażowe

  President antena Kentucky Antena o długości 75 cm. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58 i wtyk do radia PL 259/6

 • antena montażowa Lemm 106

  Anteny cb » Anteny montażowe

  Antena posiada ok 72 mm wysokości. Dzięki takim wymiarom mocno trzyma się dachu i daje wyśmienity zasięg. Testowana przy 180 km/h. Firma LEMM stworzyła rewelacyjną antenę CB z wyśmienitym zasięgiem oraz filtracji.

 • Antena CB magnetyczna BLOW - 840M

  Anteny cb

  Maszt anteny samochodowej o wysokich parametrach, BLOW CB840M. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, ciekawy design, rewelacyjne osiągi to zalety tego produktu, który jest chętnie wybierany przez kierowców

 • Zobacz wszystkie | Strony: Anteny cb