Błysk w mieszkaniu,domu,biurze Rzeszów Podkarpacie - Pat-Com.eu

Błysk w mieszkaniu,domu,biurze Rzeszów Podkarpacie

Ta zakładka jest wolna czeka na firmę chcącą się tu reklamować

 

Kompleksowe sprzątanie mieszkaniudomu Kiedy przychodząc z pracy widziszile jeszcze czeka Cię sprzątania,może dopaść Cię zdenerwowanie,rezygnowanie...a gdzie czas na relaks?

Moment otwierania drzwi może wyglądać inaczeji być całkiem przyjemny.Wchodzisz do czystego, pachnącego domu i

to posprzątanego przez firmę sprzątającą a nie Ciebie!Kompleksowe sprzatanie mieszkań,domów to nasza specjalność,więc jeślipotrzebujecie Państwo stałego serwisu porządkowego to zapraszamy do współpracy!! SPRZĄTANIE BIEŻĄCE:

codzienne sprzatanie m.in. ścieranie kurzu z mebli, obrazów, parapetów, opróżnianie pojemników na śmieci, odkurzanie podłóg ,

mycie naczyń, bieżące utrzymanie czystości w toaletach oraz kuchni, zamiatanie. SPRZATANIE GRUNTOWE (CO TYGODNIOWE)

Do obowiązków pracownika przy serwisie cotygodniowym neleży m.in.: Kompleksowe sprzatanie łazienki, kompleksowe sprzatanie kuchni, dokładne czyszczenie mebli z kurzu, mycie podłóg na mokro, odkurzanie pogłóg USŁUGI – SPRZĄTANIE DODATKOWE Sprzatanie dodatkowe może być traktowane zarówno jako bieżące jak również z częstotliwością wskazaną przez Klienta. Do usług- sprzatanie dodatkowe zaliczamy: - dwustronne mycie okien - mycie ścian przeszklonych - mycie ścian lustrzanych - mycie drzwi zewnętrznych - pranie dywanów - pranie wykładziny dywanowej - pranie tapicerki meblowej Szczegółowy wykaz usług porządkowych, przedstawimy Państwu po złożeniu wizyty w Państwa mieszkaniu lub domu. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań Klienta, a współprace rozpoczynamy od okresu próbnego. Ze względów bezpieczeństwa do naszych serwisów porządkowych kierujemy osobę, która jest odpowiedzialna za wysoki poziom wykonywanych usług oraz dbanie o to aby pracownik wywiązywał się sumiennie z powierzonych zadań.