Midland - Pat-Com.eu

Midland

 • ico
 • Zobacz wszystkie | Strony: Cb radia Rzeszów » Midland
 • Cb radio Alan Midland 102

  Cb radia Rzeszów » Midland

  Alan 102 PLUS jest najpopularniejszym radiotelefonem przewoźnym z oferty Alana. Jego nieskomplikowana obsługa, niezawodność i przystępna cena zdobyły mu uznanie wśród wielu użytkowników w Polsce i na świecie.

  Alan 102 PLUS to najlepsze rozwiązanie dla osób traktujących CB radio przede wszystkim jako źródło informacji o aktualnej sytuacji drogowej i utrudnieniach w ruchu. Szybki przełącznik kanału 9/19 to użyteczny dodatek ponad standardowe manipulatory siły głosu, blokady szumów, zmiany kanałów i rodzaju emisji.


   

 • Cb radio Alan Midland 109

  Cb radia Rzeszów » Midland

  Alan 109 to nieskomplikowany, przewoźny radiotelefon CB pracujący w modulacji AM. Nieduże wymiary zewnętrzne pozwalają wygospodarować miejsce na dyskretny montaż Alana 109 praktycznie w każdym samochodzie. Radio wyposażono w kilka istotnych funkcji podnoszacych jego walory użytkowe. Do walki z szumem - nieodłącznym towarzyszem każdego użytkownika CB - Alan 109 dysponuje nie tylko standardową blokadą szumów SQUELCH, ale również płynną regulacją czułości odbiornika RF GAIN.

 • Cb radio Alan Midland 121

  Cb radia Rzeszów » Midland

  Cb radio Alan 121 to ciekawy model radiotelefonu AM/FM oferujący niespotykane dotąd możliwości. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 7 opcji zmiany koloru podświetlenia wyświetlacza LCD aby najlepiej dopasować wygląd radia do wystroju wnętrza samochodu i własnych upodobań.

 • Cb radio Alan Midland 199A

  Cb radia Rzeszów » Midland

  Alan 199 jest prostym, nieskomplikowanym radiotelefonem, przeznaczonym dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z CB Radiem.

  Midland ALAN 199 jest przewoźnym, 40 kanałowym radiotelefonem pracującym w paśmie CB.

 • Cb radio Alan Midland 48 Plus

  Cb radia Rzeszów » Midland

  Alan-48 Plus Multi jest wielokanałowym, przewoźnym radiotelefonem CB, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające wyjątkowy komfort użytkowania i wysoką skuteczność łączności. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości, obwodów drukowanych odpornych na wstrząsy, monolitycznych układów scalonych, syntezera częstotliwości PLL Alan-48 Plus Multi gwarantuje całe lata bezawaryjnej pracy. Podświetlone elementy sterowania umożliwiają łatwą obsługę radiotelefonu w nocy.

 • cb radio Alan Midland 78

  Cb radia Rzeszów » Midland

  Alan 78 Plus Multi jest niewielkim, wielokanałowym, przewoźnym radiotelefonem CB, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne i materiały bardzo dobrej jakości, które gwarantują całe lata bezawaryjnej pracyRadiotelefon po za tym co niezbędne czyli przełącznik kanałów, regulację głośności, regulacje blokady szumów (SQ) posiada modulację FM która spisuje się znacznie lepiej od modulacji AM szczególnie, gdy rozmawiające stacje są blisko siebie

  Cena:289.00
 • Zobacz wszystkie | Strony: Cb radia Rzeszów » Midland