President - Pat-Com.eu

President

 • Zobacz wszystkie | Strony: Cb radia Rzeszów » President
 • Cb radio President Harry III

  Cb radia Rzeszów » President

  Najnowszy model cb radio firmy President.
  Następca bardzo udanego Harrego II który zdobył uznania wśród kierowców którzy codziennie korzystają z cb radia w samochodzie.
  Skutecznie działająca funkcja ASC oraz nowe dodatkowe filtry do eliminacji zakłóceń zapewniają jeszcze wyższy komfort odsłuchu.
  Dzięki funkcji ASC nie trzeba regulować ręcznie blokady szumów SQ gdy np. z trasy wjeżdżamy do miasta i lawinowo rośnie liczba zakłóceń przemysłowych, które otwierają blokadę szumów i w głośniku słuchać nieprzyjemne szumy oraz trzaski. Kierowcy spędzający dużo czasu w trasach bardzo chwalą sobie tą opcję, która zapewnia komfort, ponieważ nie trzeba manipulować przy radiu w czasie jazdy.
  Duży ciekłokrystaliczny wyświetlacza zapewnia czytelność informacji w każdych warunkach oświetleniowych.

 • Cb radio President Johnny III ASC

  Cb radia Rzeszów » President


  Najpopularniejszy model President'a w najnowszym wydaniu, wzbogacony o nowe funkcje: VOX, SCAN, Loc, pamięć.Urządzenie posiada automatyczną blokadę szumów ASC - dzięki niej nie trzeba ręcznie regulować blokady szumów SQ co może być uciążliwe zwłaszcza w miastach, gdzie ilość zakłóceń gwałtownie rośnie.
  Ponadto, dzięki pokrętłu RF-Gain istnieje możliwość regulacji czułości odbiornika.W radyjku zaprogramowane zostały standardy dla niektórych krajów Europy (standard: PL, E, EU), co pozwala szybko dostosować pracę radia do obowiązujących w danym kraju regulacji.

 • Cb radio President Teddy ASC

  Cb radia Rzeszów » President

  Cb radio President Teddy ASC to niewielkie gabarytowo radio pracujące w modulacji AM i FM. Posiada automatyczną blokadę szumów ASC, multistandard pozwalający na dostosowanie parametrów pracy do przepisów obowiązujących w danym kraju europejskim oraz wbudowany filtr ANL.

 • Cb radio President Tommy

  Cb radia Rzeszów » President

  Radiotelefon PRESIDENT TOMMY ASC jest idealnym wyborem do samochodu osobowego i nie tylko. Zastosowano w nim nowy system automatycznej blokady szumów ASC. Duży i czytelny wyświetlacz LCD pozwala na odczyt paramentów i funkcji tego radioodbiornika . Do produkcji tego radia wykorzystano wysokiej klasy podzespoły gwarantujące dużą żywotność oraz rewelacyjną jakość pracy. Dodatkowym atutem tego radioodbiornika są jego niewielkie wymiary, które pozwolą na łatwy montaż w samochodzie

 • Cb radio President Johnson II

  Cb radia Rzeszów » President

  Johnson

  Bardzo dobry filtr przeciwzakłóceniowy NB/ANL oraz automatyczna blokada szumów ASC eliminują większość szumów i trzasków, które są odczuwane przez użytkowników radiotelefonów z niższej półki. Filtr skutecznie poprawia jakość odsłuchu przy zakłóceniach radiowych i pochodzących z instalacji elektrycznej.

 • Cb radio President Taylor III ASQ

  Cb radia Rzeszów » President

  Radiotelefon PRESIDENT Taylor III ASC jest idealnym wyborem do samochodu osobowego i nie tylko. Zastosowano w nim nowy system automatycznej blokady szumów ASC. Duży i czytelny wyświetlacz LCD pozwala na odczyt paramentów i funkcji tego radioodbiornika . Do produkcji tego radia wykorzystano wysokiej klasy podzespoły gwarantujące dużą żywotność oraz rewelacyjną jakość pracy. Dodatkowym atutem tego radioodbiornika są jego niewielkie wymiary, które pozwolą na łatwy montaż w samochodzi

 • Cb radio President Walker

  Cb radia Rzeszów » President

  Radio cb president WALKER należy do najlepszych radii cb na rynku Polskim. dzięki precyzyjnie dobranym filtrom wbudowanym w radiu, radyjko sprawdza się w każdych warunkach, jak i w samochodach z silnikiem benzynowym tak i w dieslu. Radio cb WALKER ze względu na swoją cenę jest wybierany przez wąskie grono użytkowników cb radio, lecz proponujemy je każdemu użytkownikowi który ceni sobie komfort jazdy w samochodzie (bez szumów, trzasków)

 • Cb radio Stabo 3001 President

  Cb radia Rzeszów » President

  Stabo XM 3001e (President Johnny II) z poprawioną, automatyczną redukcją szumów - ASC. Rozmieszczenie elementów na panelu czołowym, obudowa oraz podzespoły wewnętrzne - te wszystkie elementy są wspólne z Johnny II ASC. Stabo XM 3001 to bardzo interesująca propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości radia o niewielkich rozmiarach. Dystrybucją i serwisem na terenie Polski zajmuje się President Polska.

  brak
 • Cb radio Stabo 3003 President

  Cb radia Rzeszów » President

  CB radio Stabo 3003 to dobrze znany polskim kierowcom Harry II. Po wprowadzeniu modelu Harry III i perturbacjach na rynku ten lubiany przez kierowców radiotelefon z funkcją ASC wraca do sprzedaży pod niemiecką marką Stabo. Zadecydowały o tym atrakcyjna cena i kompaktowa obudowa o wysokości zaledwie 35mm. * Pełna obsługa modulacji AM i FM wraz z funkcją Multistandard sprawa że z radio to można używać bez zezwolenia w Polsce jak i w innych krajach Europy. * Funkcja ASC wraz z regulacją czułości odbiornika zapewnia komfort odsłuchu zarówno na trasie jak i w warunkach miejskich.

  brak
 • Cb radio President Jackson II ASC

  Cb radia Rzeszów » President

  Radiotelefon President JACKSON II ASC dedykowany jest dla hobbystów dla których zabawa w CB radio to prawdziwa przyjemność. Posiada nie tylko modulację AM i FM, ale także modulację SSB, dzięki czemu można uzyskiwać dużo większe zasięgi.

  Cena:1299.00
 • Zobacz wszystkie | Strony: Cb radia Rzeszów » President