serwis naigacji gps rzeszów - Pat-Com.eu

Serwis nawigacji GPS Rzeszów Podkarpacie

Profesjonalny serwis specjalizujący się w naprawach nawigacji GPS większości producentów. Naprawy zwykle są wykonywane od ręki lub w ciągu kilku godzin, chociaż zdarza się, że trwa ona kilkanaście dni, gdy usterka jest naprawdę skomplikowana, lub wymaga sprowadzenia części z innego kontynentu.

 

Nasz serwis współpracuje z wieloma „zaprzyjaźnionymi” serwisami, co daje możliwość konsultacji trudnych napraw oraz dysponuje wieloma narzędziami służącymi do „ściągnięcia” części trudno dostępnych lub nietypowych.


Większość takich napraw, jak między innymi: wymiana szybki, wymiana wyswietlacza, wymiana digitizera (dotyku), wymiana przycisków, naprawa lub modyfikacja  oprogramowania kończy się sukcesem i niezawodnym działaniem naprawionego urządzenia. A w przypadku sporadycznej, jednak możliwej awarii urządzenia, sprzęt jest naprawiany w ramach wystawionej przez nas wcześniej pisemnej gwarancji na naprawę oraz wymienione części. Gwarancje takie są wystawiane w serwisie na okres od 3 miesięcy do 2 lat.


Serwis zawsze konsultuje koszty naprawy z klientem i szuka możliwie najtańszych rozwiązań, ale nie kosztem jakości. Pracownicy serwisu starają się dobrać tak różne rozwiązania cenowe i upusty, żeby klient lekko oszczędzając, nie musiał rezygnować z dobrego poziomu napraw.